nedjelja, 25. ožujka 2012.

Kadeti protiv Juniora zasluženo do pobjede od 2:0

Danas (25.3) na gradskom stadionu u Kalesiji odigrana je pripremna utakmica izmedju Kadeta i Juniora FK Bosne iz Kalesije pred početak druge polusezone omladinskih liga.

Bez obzira što su mladji Kadeti Bosne pod vodstvom Suada Tabalovića savladali su Juniorsku ekipu rezultatom 2:0. Prvi pogodak postigao je Mirel Ibrahimović sa bijele tačke, u drugom poluvremenu isti igrač je povisio na konačnih 2:0.U ekipi kadeta istakli su se i golmani koji su imali po par dobrih intervencija , najprije Samir Sinanović koji je odličnom reakcijom odbranio šut sa 5 metara a u drugom poluvremenu i Alija Suljić koji je odbranio šut sa bijele tačke Jakubu Makaliću.Istakao se sa nekoliko intervencija i Ermin Barucic golman juniorske momčadi.

U razgovoru nakon meča trener Suad Tabalović je rekao: "Zadovoljan sam današnjom igrom, odnosom i zalaganjem igrača na utakmici,nadam se daćemo u narednom periodu popraviti neke nedostatke i biti jos bolji."